Těhotenský deníček

62. den
Takhle velké už má Elinka bříško... Narození štěňátek už čekáme každým dnem i okamžikem.
 
 
61. den
Bříško roste a roste. Elinka z větší části dne jen odpočívá a je stále při chuti.
 
 
56. den

Dnes Elinka slaví své 6. narozeniny!!! Holčičko naše, přejeme ti všechno nejvíc nejlepší, především spoustu zdraví, stále radostné chvíle se svou rodinou, s námi :-) a psími kamarády. Přejeme a držíme pěsti, ať nacházející dny a týdny proběhnou hladce. Mám tě moc rádi!!!

 
52. den

 
50. den

Dnes jsme poprvé ucítili při hlazení Elčina bříška pohyb jednoho z jejích miminek.

 
46. den
 
43. den
Váhový přírůstek dalších +0,2 kg, celkem ode dne potvrzení březosti 1,6 kg.
 
42. den
Ela se mi neustále chodí ukazovat a nechává si hladit bříško. Dnešní vážení +0,3 kg. Po každé vycházce - a i jen projití po zahradě - a návratu do domu se hned hlásí o pamlsek.
 
40. den
Bříško je každým dnem větší. Elinka je na sebe opatrná a začíná chodit pomalejším tempem. Miska je po naplnění granulkami ihned vyprázdněná. Od posledního vážení (5 dní) Elka přibrala další 0,5 kg.
 
37. den
 
35. den
Dnes jsem Elu byla zvážit. Ode dne potvrzení březosti přibrala 60 dkg. Za každé slovo směrem k ní se mi odmění vrtícím ocáskem, je mnohem klidnější (kdo ji zná, ví, že je to maximální kliďas) a uváženější. Ven chodí stále s nadšením, ale snaží se už zkracovat si trasu. Takže vzdálenost procházek už přizpůsobuji ji.
 
34. den
Elinku už moc nebaví stát modelem a fotit se. Ale za to by se ráda slunila a nechala si drbat bříško. Už je zase při chuti a poctivě schroupe celý obsah misky.
 
31. den
Elka se každým dnem víc a víc zakulacuje, začíná více odpočívat, ale ven na zahradu nebo procházku jde ráda pokaždé.
 
28. den
Na té mojí holčičce už je to zřetelněji vidět, že se jí bříško pomalinku zaplňuje. Za pamlsek by udělala cokoliv, ale v klidu při focení nepostojí. Za to klasické krmivo ji momentálně moc nechutná, a tak přidáváme zeleninu a trochu přichucujeme vývarem.
 
26. den
Dnes jsme měli naplánovanu návštěvu pana veterináře. Kontrola ultrazvukem probíhala klidně a my se dozvěděli to, co jsme už tak trochu tušili a moc si přáli. Elinka je březí!!! Máme obrovskou radost.
 
21. den
Elinka je nyní velmi žravá a neustále je za mnou v závěsu, zda ji zase nějakou tu dobrotu dám. Začíná vyžadovat neustálý fyzický kontakt a především mi ukazuje bříško a domáhá se jeho hlazení, které se mi moc užívá. 
 
15.5. a 17.5.2014 
Krytí proběhlo na Dimíčkově půdě. Dimi během okamžiku pochopil, že za ním přijela nevěsta. Ačkoli vše nasvědčovalo tomu, že akce proběhne velmi rychle, celý průběh byl poměrně dlouhý. Oba pravděpodobně čekali na tu pravou chvíli a dočkali se...